ادغام دانشگاه پیام نور آران و بیدگل خیانت در امانت است

1403/04/03
231
0
اجتماعیتمام عناوین اجتماعی
کد خبر :11338

نماینده کاشان و آران‌وبیدگل در حاشیه سفر استاندار اصفهان به آران و بیدگل در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص شایعه ادغام و حذف دانشگاه پیام نور آران وبیدگل در طرح  آمایش دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور آران و یدگل در  شمار معدود دانشگاه‌هایی است که در دهه 70 و با مشارکت خیرین و مردم بنا شده است.

مصطفی معینی با انتقاد از وزارت علوم این تصمیم را نادرست توصیف کرد و افزود: دانشگاهی که با مشارکت خیرین و مردم منطقه به منظور توسعه آموزش عالی در منطقه ساخته شده و 20 هزار متر مربع زمین برای تامین فضاهای آموزشی اختصاص داده شده نباید دستاویز تصمیمات نادرستی باشد که منجر به تعطیلی یکی ازمهم‌ترین واحدهای دانشگاهی شمال استان اصفهان گردد.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی یادآور شد:طرح آمایش باید به نیازها  اولویت‌های آموزشی و مشارکت در استفاده از ظرفیت‌های مردمی توجه داشته باشد و سیاست  حذف و ادغام به هیچ عنوان رویه معقولی نیست.

این دانشگاه در سال 1370 با سه رشته تحصیلی آغاز شد و درحال حاضر با بیش از 20 رشته کارشناسی 7 رشته کارشناسی ارشد یک رشته دکتری و یک مجله علمی پژوهشی مرتبه ب و 17 عضو هیات علمی در شمار دانشگاه‌های معتبر منطقه شمال استان اصفهان است.و تاکنون بیش از سی و سه هزار نفر از این دانشگاه 33ساله  دانش آموخته شده اند.

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.