فعالیت ۹۵ گروه جهادی با ۵۰۰ جهادگر در عرصه‌های مختلف در آران و بیدگل

1401/09/02
451
0
اجتماعیتمام عناوین اجتماعی
کد خبر :9402

به گزارش آران و بیدگل نیوز، علی اکبر رضایی در حاشیه نشست با اعضای شورای جهادی و مدیران جهادی موفق شهرستان آران و بیدگل گفت: بسیج با الهام گرفتن از مکتب فکری امام خمینی(ره) و در راستای منویّات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در عرصه‌های مختلف سیاسی و فرهنگی، علمی و اقتصادی توانسته است تثبیت، تداوم، ماندگاری، پیشرفت و قدرت‌افزایی برای انقلاب و نظام را در همراهی با سایر نیروهای انقلاب رقم بزند.

 

فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه بسیج نماد حرکت جهادی، محرومیّت زدایی و خدمت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی است، افزود: مدیریت جهادی در عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور، با حضور آگاهانه، تعیین‌کننده، متعهدانه و با بصیرت خود، تجلّی عشق و دلدادگی و نماد عزّت، اقتدار، ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری را در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته است.

 

رضایی با اشاره به اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب به حضور موثر جوانان جهادی نیاز دارد، گفت: تلاش گروه های جهادی برای کمک به محرومان و آبادانی شهرها یکی از نمونه‌های توجّه به مدیریت جهادی و ورود جوانان انقلابی برای حل مشکلات کشور است.

 

وی با بیان اینکه به برکت روحیه دینی و انقلابی حاکم در بین جوانان امروز امید و نشاط در بین نسل جوان و نوجوان زنده است، تصریح کرد: ۹۵ گروه جهادی با ۵۰۰ جهادگر در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و درمانی، فرهنگی تبلیغی، دامپزشکی، معیشتی، کشاورزی، خدماتی، اقتصاد مقاومتی و سایر عرصه‌های تخصصی در شهرستان آران و بیدگل به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

 

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اقدامات مؤثر قرارگاه جهادی بسیج سازندگی شهرستان در زمینه اردوهای جهادی گفت: گروههای جهادی و جهادگران امروز در ادامه راه انقلاب و خدمت به مردم با احساس مسئولیت و مطالبه‌گری و با الگو گیری از شعارهای اول انقلاب در رفع مشکلات مردم و جامعه قدم بر می دارند.

 

رضایی راهکار مقابله با تهدیدات و مشکلات را گام نهادن در مسیر مدیریت جهادی دانست و افزود: مدیران و مسؤولان اجرایی شهرستان با تفکر بسجی و مدیریت انقلابی و جهادی در زمینه رفع مشکلات شهرستان تلاش کنند.

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.