با تجلیل از ۳۹ خانواده شهید جاویدالاثر؛ همایش «مادران چشم براه» در آران و بیدگل برگزار شد

1402/06/26
94
0
فرهنگیانقلاب و دفاع مقدس
کد خبر :9569

حسن نبوی زاده در گفت و گو با خبرگذاری آران و بیدگل نیوز  در آران و بیدگل گفت: همزمان با ایام سوگواری پایانی ماه صفر، همایش «مادران چشم براه» با تجلیل از ۳۹ خانواده شهید جاویدالاثر این شهرستان در خیمه گاه امام حسن مجتبی(ع) آران و بیدگل برگزار شد.

 

مسئول دبیرخانه دائمی آیین ها و همایش های مذهبی آران و بیدگل افزود: این برنامه با اجرای امیر رزق آبادی، سخنرانی حاج عباس حیدری مقدم نویسنده، پژوهشگر و محقق و جانباز دفاع مقدس و مدیحه سرایی محمد میرزایی و گروه سرود هلال منیر و دستان گویا همراه بود.

همایش «مادران چشم براه» در آران و بیدگل برگزار شد

 

نبوی زاده ادامه داد: شهدا رفتند تا کودکان و نوجوانان در آرامش زندگی کنند و مشق حسینی بودن را بیاموزند و راه او را ادامه دهند، لذا یکی از اهداف مراسم که توسط خادمیاران رضوی شهرستان اجرا شد این بود که کودکان و نوجوانان در برنامه حضور پیدا کنند و الگو های خود را بشناسند و با مادرانی آشنا شوند که سال ها فرزندانشان را ندیدند و از اجساد بی جانشان هم بی خبرند.

 

مسئول دبیرخانه دائمی آیین ها و همایش های مذهبی آران و بیدگل ادامه داد: اجرای مسابقه ویژه کودک و نوجوان، تلاوت قرآن، شعر و دکلمه از دیگر برنامه های این مراسم بود و در بخش دیگری از مراسم هم خانواده ۳۹ شهید جاویدالاثر شهرستان تجلیل شدند.

 

این همایش به همت دبیرخانه آیین ها و همایش های مذهبی و با همکاری خیمه گاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) کوی مسلم آباد، اداره تبلیغات اسلامی، شهرداری، بنیاد شهید و دفتر خدمت رضوی آران و بیدگل برگزار شد.

همایش «مادران چشم براه» در آران و بیدگل برگزار شد

همایش «مادران چشم براه» در آران و بیدگل برگزار شد

همایش «مادران چشم براه» در آران و بیدگل برگزار شد

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.