نایب قهرمانی اصفهان در رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ایران با حضور تنیسور شهرستان آران و بیدگل

1401/07/19
869
0
ورزشیتمام عناوین ورزشی
کد خبر :9360

به گزارش آران و بیدگل نیوز،  رقابت های تیمی پسران سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ایران با حضور ۳۱ استان کشور در خانه تنیس روی میز اصفهان به پایان رسید و تیم اصفهان همچون دو دوره قبل به فینال راه یافت و برای سومین بار در المپیاد استعدادهای برتر بعنوان نایب قهرمانی دست یافت . 

تیم اصفهان با شکست استان های گیلان ، لرستان و زنجان بعنوان تیم اول گروه به مرحله حذفی راه یافت . در مرحله یک هشتم نهایی تیم اصفهان موفق شد ۳ بر ۲ مقابل قم به پیروزی دست . در مرحله یک چهارم نهایی نیز اصفهان با پیروزی قاطع ۳ بر صفر مقابل استان مرکزی به مرحله نیمه نهایی راه یافت . 

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم اصفهان در یک بازی دیدنی با شکست ۳ بر ۲ کردستان به فینال رسید که در مسابقه فینال تهران با نتیجه ۳ بر صفر اصفهان را مغلوب کرد و بعنوان قهرمانی دست یافت ، اصفهان نایب قهرمان شد و استان های کردستان و مازندران مشترکا سوم شوند . 

در ترکیب تیم تنیس روی میز استان اصفهان ارشیا بهرامی ، مبین امیری ، امیرعلی اسماعیلیان (از شهرستان آران و بیدگل )، پارسا بهرامی حضور داشتند که هدایت این تیم را محمد گودرزی و سرپرستی برعهده اصغر مزروعی است

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.

پربیننده تریناخبار