افتخارآفرینی حافظان آران و بیدگلی در سی‌امین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج کشور

1402/11/14
93
0
فرهنگیمفاخر آران و بیدگل
کد خبر :9909

مجید جنّتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل نیوز گفت: در سی امین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج، ۵ تن از حافظان شهرستان آران و بیدگل حائز رتبه های برتر کشوری شدند.

 

مسئول دارالقرآن بسیج شهرستان آران و بیدگل افزود: در مرحله کشوری این مسابقات که با حضور ۴۰۰ نفر از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، در رده سنی زیر ۱۶  سال بانوان، «مریم ترکی» در رشته حفظ کل قرآن کریم رتبه دوم را بدست آورد و «رقیه امامی» در رشته حفظ ۱۵ جزء اول شد.

 

جنّتی نژاد ادامه داد: همچنین «علی اصغر رهی» در حفظ ۱۵ جزء زیر ۱۶ سال آقایان موفق به کسب رتبه نخست شد و «امیرعلی رحیمیان» در رشته حفظ کل، چهارم شد.

 

مسئول دارالقرآن بسیج شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: در رشته حفظ ۱۵ جزء بالای ۱۶ سال هم «ریحانه امامی» رتبه چهارم را از آن خود کرد.

 

افتخارآفرینی حافظان آران و بیدگلی در سی‌امین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج کشور

جنّتی نژاد ادامه داد: در مجموع در مرحله شهرستانی این مسابقات،  ۲ هزار و ۲۰۰ نفر از قرآنیان آران و بیدگل شرکت کردند که از این تعداد ۲۰۰ نفر به مرحله شهرستانی راه یافتند و ۳۰ نفر برگزیده در مرحله استانی رقابت کردند.

 

وی تصریح کرد:  در نهایت در مرحله استانی ۱۸ نفر از شهرستان آران و بیدگل به مرحله کشوری راه یافتند که از این تعداد ۵ نفر حائز رتبه شدند.

خبرنگار آران وبیدگل نیوز : روح اله باقری

افتخارآفرینی حافظان آران و بیدگلی در سی‌امین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج کشور

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.