اعزام ۲۰۰ نفر در قالب کاروان علوم پزشکی کاشان به پیاده روی اربعین

1402/06/06
223
0
اجتماعیرفاه و تعاون
کد خبر :9535

دکتر کورش ساکی در گفت و گو با پرتال خبری آران و بیدگل نیوز در شمال استان اصفهان گفت: موکب درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در استان ایلام میزبان زائرین اربعین حسینی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: پوشش امدادی زائرین اربعین حسینی توسط مرکز اورژانس دانشگاه در شهرستان های ایوان و شباب استان ایلام با سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 10 نفر از کارشناسان مرکز اورژانس تا پایان اربعین حسینی انجام می شود.

ساکی ادامه داد: همچنین اقلام دارویی و تجهیزات موکب درمانی به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه و تیم متشکل از خیرین، فعالان حوزه فرهنگی و مذهبی شهرستان ارسال شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: بیش از 200 نفر از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کاشان در قالب پنج اتوبوس کاروان درمانی دانشگاه حضور یافتند.

ساکی با بیان اینکه همچنین دانشجویان دانشگاه با سه دستگاه اتوبوس به این سفر معنوی اعزام شدند، گفت: هدایای فرهنگی و دارویی تهیه شده توسط دانشجویان و بانیان خیر برای کودکان عراقی آماده شده است.

وی افزود: کاروانی متشکل از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران وبیدگل نیز به همراه خانواده سفر خود را از کاشان به سمت مهران با یک دستگاه اتوبوس آغاز کرد.

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.