برگزیدگان بیست و دومین «سوگواره ادبی عاشورایی» آران و بیدگل معرفی شدند

1402/06/22
15
0
فرهنگیتمام عناوین فرهنگی
کد خبر :9566

حسین میرزازاده در گفت و گو با خبرگذاری آران وبیدگل نیوز در آران و بیدگل گفت: بیست و دومین سوگواره ادبی عاشورایی به همت کانون فرهنگی تربیتی سردار شهید قاسم عربیان و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، شهرداری، حوزه هنری و انجمن ادبی جوان کویر شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

 

دبیر سوگواره ادبی عاشورایی شهرستان آران و بیدگل افزود: فراخوان این سوگواره در دو بخش دانش آموزی و آزاد با موضوع «حجاب در آیینه عاشورا» همزمان با اربعین حسینی انجام شد و بیش‌ از ۹۰ اثر از نقاط مختلف کشور به دبیرخانه سوگواره ارسال شد که هیئت داوران پس از بررسی آثار، منتخبین این سوگواره را معرفی کرد.

برگزیدگان بیست و دومین «سوگواره ادبی عاشورایی» آران و بیدگل معرفی شدند

میرزازاده ادامه داد: در بخش دانش آموزی این سوگواره «نگار رفیعی» از استان چهارمحال و بختیاری شهرستان بن و «مبین صباغیان» از شهرستان کاشان حائز رتبه های برتر شدند.

 

دبیر سوگواره ادبی عاشورایی شهرستان آران و بیدگل افزود: همچنین در بخش آزاد، «قاسم بای» از استان گلستان شهرستان رامیان حائز رتبه اول شد، «علیرضا رجبعلی زاده» از کاشان رتبه دوم را کسب کرد و «ساراسادات باختر» از شهرستان آران وبیدگل رتبه سوم را به دست آورد.

 

حسین میرزازاده بیان داشت: همچنین «منصوره محمدی مزینانی» از تهران به عنوان نفر برتر بخش ویژه سوگواره انتخاب و معرفی شد.

 

آیین اختتامیه بیست و دومین سوگواره ادبی عاشورایی با حضور مسئولان محلی و فرهیختگان ادبی همراه با اجرای برنامه های متنوع و معرفی برگزیدگان، در کانون شهید عربیان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

;
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
کد امنیتی
ذره بین

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است

با ثبت نظر خود اولین نفری باشید که برای این خبر نظر ثبت کرده است.